Reklama

Jakie testy wykryją kiłę i kiedy je wykonać?

Opublikowano:
Autor:

Jakie testy wykryją kiłę i kiedy je wykonać? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Okazuje się, że zakażeń krętkami kiły jest o kilka razy więcej, niż wirusem HIV. Do zakażenia dochodzi podczas stosunku płciowego, krętki mogą przedostać się także do organizmu przez transfuzję krwi od dawcy, który jest zainfekowany. Jakie badanie wykryje kiłę i kiedy się na nie zdecydować? Czytaj dalej, aby uzyskać najważniejsze informacje.

Jakie testy wykrywają kiłę?

Zakażenie krętkami kiły można wykryć bez wychodzenia z domu. Badanie wykonuje się samodzielnie za pomocą zestawu, który można zakupić wygodnie przez internetTest na kiłę z krwi to najlepsze rozwiązanie. Jest to wyrób medyczny służący do wykrywania przeciwciał igM oraz igG przeciwko bakterii powodującej kiłę. Jak wykonać taki test? Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są w instrukcji obsługi dołączonej do opakowania. Taki zestaw zawiera szczelną torebkę z płytką testową, pipetą, butelkę z zakraplaczem, lancet do pobierania krwi oraz ulotkę z instrukcją obsługi.

Kiedy wykonać test na kiłę?

Test na kiłę warto wykonać wówczas, gdy doszło do sytuacji, która mogła doprowadzić do zakażenia. Warto zrobić to szczególnie, jeśli pojawiają się objawy, które mogą świadczyć o zakażeniu, a więc takie jak:

  • Zmiany w okolicach narządów płciowych
  • Owrzodzenia na wargach sromowych, odbycie, jamie ustnej
  • Swędzenie po odbyciu stosunku
  • Pogorszenie słuchu, wzroku
  • Powiększenie węzłów chłonnych
Pamiętaj, że niektóre objawy mogą świadczyć o innych zakażeniach. Na szczęście dostępne są różne testy na infekcje intymne, które można wykonać samodzielnie w domowym zaciszu. W ofercie znajdziesz na przykład test na HIV, na chlamydię, test na infekcję dróg moczowych. Warto uświadomić sobie, że szybkie wykonanie takiego testu pozwoli podjąć skuteczne leczenie i sprawnie poradzić sobie z zakażeniem i kłopotliwymi objawami.

Gdzie kupić testy na infekcje intymne?

Test na kiłę, HIV i inne testy służące do badań w domu możesz kupić przez internet. Pamiętaj jednak, aby korzystać jedynie z dobrze sprawdzonej oferty, takiej jak ta dostępna w sklepie https://samsiezbadaj.pl/. Znajdziesz tutaj test na infekcje intymne wywołane działaniem bakterii, pierwotniaków, wirusów, grzybów.

We wspomnianej ofercie poza testami diagnostycznymi dostępne są także przydatne urządzenia pomiarowe. Mowa tutaj o alkomatach, termometrach, ciśnieniomierzach. Warto zwrócić także uwagę na dział akcesoriów. Znajdziesz tutaj produkty takie jak lancety do glukometru iHealth, pojemnik stożkowy na mocz, nakłuwacz iHealth i inne przydatne akcesoria. Asortyment zawiera jedynie dobrze sprawdzone i bezpieczne produkty, które są polecane przez ekspertów medycyny. Postaw na dobrą ofertę, a na pewno nie pożałujesz.

Czy test na infekcje intymne przeprowadzony w domowych warunkach jest wiarygodny? Okazuje się, że tak. Kluczem do sukcesu jest nie tylko korzystanie ze sprawdzonej oferty, ale też przeprowadzenie domowego badania zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania zestawu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE