Reklama

List do klientów Alior Bank SA

Opublikowano: śr, 8 wrz 2021 12:54
Autor:

List do klientów Alior Bank SA - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Serdecznie zapraszamy do placówki partnerskiej Alior Banku w Rawiczu i skorzystania z atrakcyjnej oferty, jaką przygotowaliśmy dla Klientów indywidualnych.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do placówki partnerskiej Alior Banku w Rawiczu i skorzystania z atrakcyjnej oferty, jaką przygotowaliśmy dla Klientów indywidualnych.
Proponujemy m.in.:

Pożyczkę z Mikrokosztami: RRSO 13,68%

 • kwota – do 70 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami),
 • tylko 6 zł - średni miesięczny koszt pożyczki za każdy pożyczony 1000 zł,
 • długi okres kredytowania – od 4 do 5 lat,
 • bez wizyty w banku.

Konto Jakże Osobiste:

 • otwarcie konta przez VideoSelfie w aplikacji,
 • 2 korzyści za 0 zł każda kolejna tylko 3,50 zł miesięcznie,
 • 0 zł za prowadzenie konta, jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.

Konto Jakże Osobiste dla Młodych

 • 0 zł za przelewy na telefon i wypłaty BLIK w aplikacji Alior Mobile
 • 0 zł za konto do ukończenia 26 lat i 0 zł za kartę do ukończenia 18 lat
 • 2 korzyści za 0 zł każda kolejna tylko 3,50 zł miesięcznie

Konto Internetowe:

 • 0 zł za konto i kartę,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych, sieci Euronet (min. 100 zł) oraz za granicą,
 • płatności mobilne BLIK i Google Pay.

Pierwsza Pożyczka: RRSO 5,12%

 • kwota – do 10 000 zł,
 • długi okres kredytowania – do 3 lat,
 • 0% prowizji.

Kredyt Konsolidacyjny: RRSO 8,95%

 • 0% prowizji,
 • wysoka kwota od 30 000 do 200 000 zł,
 • długi okres kredytowania nawet 10 lat
 • zabezpieczenie spłaty kredytu, dzięki ubezpieczeniom.

Serdecznie zapraszamy do placówki partnerskiej Alior Banku w Rawiczu, ul. 3 Maja 1, tel. 65 546 16 39

- Pożyczka z Mikrokosztami RRSO 13,68%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki z Mikrokosztami VI wynosi 13,68%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 15 400 zł; całkowita kwota do zapłaty: 20 481,66 zł; oprocentowanie stałe: 6,67%; całkowity koszt pożyczki: 5081,66 zł, w tym prowizja: 2202,20 zł (14,3%), odsetki: 2879,46 zł; 55 miesięcznych rat, w tym 54 równe raty w wysokości 372,40 zł, ostatnia rata: 372,06 zł. Kalkulacja została dokonana na 16.04.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota pożyczki wraz z kredytowanymi kosztami wynosi 70 000 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

- Konto Jakże Osobiste:

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł lub jeśli nie masz ukończonych 18 lat. Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku dostępnym na www.aliorbank.pl

- Konto Jakże Osobiste dla Młodych:

Nie pobierzemy opłaty za prowadzenie konta, jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty za obsługę karty do konta, jeśli masz poniżej 18 lat. Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku oraz na stronie www.aliorbank.pl. Konto Jakże Osobiste jest dostępne wyłącznie dla osób, które ukończyły 13 lat. W przypadku osób małoletnich konto można otworzyć w naszych placówkach za zgodą przedstawiciela ustawowego. Konto Jakże Osobiste osób małoletnich różni się zakresem dostępnych korzyści zgodnie z Regulaminem korzyści dla Konta Jakże Osobistego.

Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku dostępnym na www.aliorbank.pl

- Konto internetowe:

Miesięczna opłata za korzystanie z karty do konta wynosi 0 zł w miesiącu, w którym została wydana karta, a następnie pod warunkiem, że w danym miesiącu zostały dokonane kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku karty indywidualnie. W pozostałych przypadkach opłata wynosi 6 zł miesięcznie. Opłata będzie pobierana od kart ze statusem "Do aktywacji", "Aktywna", "Zablokowana". Opłata 0 zł za przelewy dotyczy krajowych przelewów internetowych w złotych i przelewów europejskich. Bezpłatne wypłaty dotyczą bankomatów własnych, wypłat co najmniej 100 zł z bankomatów Euronet oraz wypłat każdej kwoty z bankomatów za granicą. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku na stronie www.aliorbank.pl

- Pierwsza Pożyczka: RRSO 5,12%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 5,12%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 4523 zł; całkowita kwota do zapłaty: 4743,57 zł; oprocentowanie stałe: 5%; całkowity koszt pożyczki: 220,57 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 220,57 zł; 22 miesięczne raty, w tym 21 równych rat w wysokości 215,62 zł, ostatnia rata: 215,55 zł. Kalkulacja została dokonana na 19.04.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie. Okres kredytowania od 3 miesięcy do 3 lat. Maksymalna kwota pożyczki wraz z kredytowanymi kosztami wynosi 10 000 zł. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy do 11.04.2021 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych (dotyczy to również pożyczek i kredytów przejętych przez Alior Bank). Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki, okresu kredytowania oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dostępne są w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

- Kredyt konsolidacyjny RRSO 8,95%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) oferty promocyjnej „Bezpieczna konsolidacja II” wynosi 8,95%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 74 485 zł; całkowita kwota do zapłaty: 106 296,68 zł; oprocentowanie zmienne: 6,2%; całkowity koszt kredytu: 31 811,68 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), składka na ubezpieczenie od utraty pracy i NNW: 7383,60 zł, odsetki: 24 428,08 zł; 105 miesięcznych rat, w tym 104 równe raty w wysokości 1012,36 zł, ostatnia rata: 1011,24 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.04.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Minimalna kwota kredytu wynosi 30 000 zł. Oferta promocyjna uwzględnia zawarcie umowy ubezpieczenia na życie dla kwot kredytu od 30 000 zł do 70 000 zł lub umowy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NNW dla kwot kredytu powyżej 70 000 zł. Zawarcie umowy ubezpieczenia w Alior Banku jest dobrowolne. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo. Dla kwot kredytu powyżej 70 000 zł Alior Bank wymaga zabezpieczenia kredytu w formie cesji z umowy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NNW. W ramach promocji można konsolidować zobowiązania tylko spoza Alior Banku, w tym min. jedną pożyczkę lub kredyt. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty kredytu, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Ubezpieczenie na życie z PZU Życie SA – ochrona trwa 24 albo 36 miesięcy, także po przedterminowej całkowitej spłacie kredytu, o ile nie zostanie zgłoszona rezygnacja z ubezpieczenia. Ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW z PZU SA – ochrona trwa w okresie obowiązywania umowy kredytu, ale nie dłużej niż 60 miesięcy, a miesięczne świadczenie z tytułu utraty pracy przysługuje, o ile utrata pracy nastąpiła nie wcześniej niż 61. dnia od daty zawarcia umowy ubezpieczenia. Ochrona trwa także po przedterminowej całkowitej spłacie kredytu, o ile nie zostanie zgłoszona rezygnacja z ubezpieczenia. Bank jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do rejestru w KNF i działającym na rzecz wielu ubezpieczycieli. Regulamin promocji „Bezpieczna konsolidacja II”, Taryfa opłat i prowizji, ogólne warunki obu ubezpieczeń dla kredytobiorców, pełnomocnictwo agenta, karty produktu oraz dokumenty zawierające informacje o produktach ubezpieczeniowych są dostępne w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.