Reklama

Medale, breloki, statuetki – jakie nagrody wybrać na zawody sportowe?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie parnera

Medale, breloki, statuetki – jakie nagrody wybrać na zawody sportowe? - Zdjęcie główne

medale | foto zdjęcie parnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera W ramach organizacji sportowych zmagań w różnych dyscyplinach trzeba zaplanować nie tylko strategię rozgrywek czy startów zawodników, ale również to, o co będą oni walczyć. Tytuł najlepszego w zawodach z pewnością jest prestiżowy, ale nie musi on należeć się tylko zwycięzcy. Nagrody dla uczestników zmagań sportowych mogą mieć różny charakter.

Medale nie tylko dla zwycięzców

Tradycyjną formą uhonorowania zdobywców miejsc na podium w zawodach sportowych są medale. Dla mistrzów przeznaczone są rzecz jasna złote. Wicemistrzowie dostają srebrne, a osoby, które zajęły trzecie miejsce – brązowe.

Takie odznaki najczęściej mają formę krążków odlewanych z metali różnego rodzaju. Nawet na olimpiadzie nie są one szczerozłote czy wykonane w całości ze srebra. Pokrywane są tylko cienką warstwą np. półszlachetnego metalu.

Zamówić można także medale o niekonwencjonalnych kształtach albo o ażurowej, wycinanej strukturze. Taki produkt w kształcie piłkarza kopiącego piłkę czy pływaka w wodzie to tylko jedne z wielu różnych propozycji. Producent medali MCC Medale oferuje indywidualizowane rozwiązania, w formie 2D lub trójwymiarowe. Odpowiednie produkty okolicznościowe można zaprojektować zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Puchary i statuetki

Obok medali na zamówienie, nagrodą dla zawodników biorących udział w imprezach sportowych mogą być też puchary i statuetki. Pierwsze z nich często mają charakter przechodni, czyli drużyny i sportowcy mogą walczyć o nie co roku i przekazywać sobie, ale ważne są też statuetki indywidualne, personalizowane, dla najlepszych sportowców, strzelców czy obrońców, w zależności rzecz jasna od dyscypliny, w której prowadzona jest rywalizacja. Szczególnie ciekawie wyglądają statuetki metalowe, odwzorowujące sylwetki sportowców – np. piłkarzy, biegaczy czy narciarzy.

Nagrody pocieszenia

Wiemy już, jak docenić najlepszych sportowców, czyli zwycięzców oraz tych, którzy zajmują miejsca na podium. Jednak organizator zawodów może zdecydować się na nagrodzenie także innych uczestników, którzy nie osiągnęli takich dobrych wyników podczas zmagań, ale bardzo się starali. Wyróżnienia dla wszystkich z pewnością pożądane są w przypadku organizacji imprez sportowych dla najmłodszych. Co dobrze się sprawdzi w takim charakterze? Mogą to być pamiątkowe breloczki do kluczy. Zapakowane w estetyczne, eleganckie etui będą wyglądały wyjątkowo gustownie. Breloczki, wykonane według indywidualnego projektu, mogą stanowić doskonałą nagrodę pocieszenia dla sportowców, którzy uczestniczyli w danym wydarzeniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE