Reklama

ROMOS: „Dbamy o swoich klientów. Zapraszamy do współpracy”

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: ROMOS

ROMOS: „Dbamy o swoich klientów. Zapraszamy do współpracy” - Zdjęcie główne

foto ROMOS

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Artykuł partnera ROMOS jest udziałowcem grup zakupowych: Polskie Składy Budowlane oraz European Steel Group. Mimo wielu trudności, z jakimi ostatnio boryka się branża, dziękuje swoim klientom za dotychczasowe zaufanie i zachęca do dalszej współpracy.

Składy budowlane zrzeszone w PSB to nowoczesne punkty, które specjalizują się w obsłudze firm wykonawczych i zaopatrzeniu budowy domu klientów indywidualnych. Oferują wszelkie materiały budowlane i wykończeniowe do budowy domu, bez względu na to, czy preferowana jest tradycyjna technologia, czy nowoczesne rozwiązania.

Rawicki oddział ROMOS zlokalizowany przy ul. Kamińskiego. Jest jednym z pięciu oddziałów ROMOSU, który zaopatruje nie tylko rynek rawicki, ale także teren sąsiedniego Dolnego Śląska.

Przez cały okres funkcjonowania firmy w okolicy powstały różne konkurencyjne hurtownie i markety budowlane ,ale firma radzi sobie dobrze, co potwierdzają klienci.

 

„Naszym największym atutem, czy to w budowlance, czy w wyrobach hutniczych jest tzw. „pierwsza ręka”, czyli to, że kupujemy materiały bezpośrednio u producentów i w hutach, co pozwala nam mieć bardzo dobre ceny”

Wszystko, co potrzebne do budowy

W ROMOS Rawicz można znaleźć materiały budowlane ścienne: pustaki, beton komórkowy, ceramika ścienna oraz materiały dociepleniowe jak wełna czy styropian o doskonałych parametrach technicznych a także pokrycia dachowe. W ofercie znajdują się również najwyższej jakości materiały wiążące: cementy i wapna oraz szeroki wybór tynków, zapraw, klejów i innych artykułów chemii budowlanej. Posiadamy również mieszalniki do tynków co pozwala przygotować na miejscu bardzo dużo kolorów elewacji.

 

Duża dostępność produktów oraz bardzo szeroki wybór sprawiają, że oferowane materiały i narzędzia budowlane będą solidnym wsparciem bez względu na to, czy jest to remont jednego mieszkania, czy też budowa całego osiedla mieszkaniowego.

Niezbędne materiały do wykończenia wnętrza

ROMOS zapewnia także wszelkiego rodzaju materiały wykończeniowe i narzędzia do prowadzenia prac wewnątrz budynku.

- Wybierając produkty w Rawiczu otrzymają państwo fachowe wsparcie na każdym etapie wykańczania budynku - zaznacza Tomasz Mańkowski, kierownik oddziału. Dopowiada, że ważnym elementem asortymentu są także sprawdzone wyroby hutnicze.

 

ROMOS jako akcjonariusz, jednej z największych grup zakupowych w Polsce, European Steel Group ESG jest bezpośrednim odbiorcą wyrobów hutniczych z europejskich hut. Daje to możliwość zamówienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

W swoich oddziałach posiada bogate stany magazynowe:

  • blach
  • kształtowników gorącowalcowanych
  • kształtowników zimnogiętych
  • prętów
  • rur i profili
  • siatki itp

Doceniają swoich klientów i dbają o nich

Kostka brukowa, drzwi, ogrodzenia, narzędzia i elektronarzędzia - wszystko to również można znaleźć w rawickim przedsiębiorstwie, które gwarantuje sprawdzona jakość wszystkich sprzedawanych materiałów, które pochodzą od sprawdzonych dostawców.

- Kwestia odpowiedniego doboru materiałów budowlanych i wykończeniowych jest niezwykle istotna, gdyż to od ich jakości oraz niezawodności zależy końcowy efekt oraz trwałość wykorzystanych rozwiązań. Najlepszej jakości materiały wykończeniowe to gwarancja, że prowadzone prace z ich wykorzystaniem będą solidne i przetrwają długie lata - zapewniają pracownicy PSB ROMOS.

Deklarują, że dbają o swoich klientów licząc na stałą i długą współpracę.

- Dziękujemy za dotychczasowe korzystanie z naszej oferty, za lojalność - także w tym trudnym ostatnio czasie. Dbamy o naszych klientów. Cieszymy się, że udało nam się także uchronić ich przed drastycznymi podwyżkami cen, bo były one łagodnie, stopniowo wprowadzane - mówi Tomasz Mańkowski.

Dopowiada, że klienci, którzy zwiążą się z Rawiczem mogą także korzystać z magazynów firmy zlokalizowanych w innych miastach: w Gostyniu, Poznaniu, Lesznie i Środzie Wlkp.

Przede wszystkim jednak zaprasza wszystkich zainteresowanych do rawickiej siedziby, w której - jak zapewnia - radą i pomocą służy stały zespół pracowników z odpowiednim doświadczeniem w branży.

ROMOS

Rawicz, ul. Kamińskiego 19

e-mail:  romosrawicz@grupapsb.com.pl

Strona internetowa:  https://www.romos.pl/

:  +48 65 545 40 96,  +48 697 603 100

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: od 7.00 do 16.00

 

Sobota: od 8.00 do 13.00

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE