Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu udali się na wycieczkę do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej na zaproszenie jednego z posłów. W trakcie zwiedzania siedziby parlamentu mogli zobaczyć na własne oczy, jak działa nasza władza ustawodawcza.
Podczas wycieczki młodzież zwiedziła gmach Sejmu i obserwowała Salę Posiedzeń, rozpoznając twarze posłów znane z ekranu telewizora.
- Była to świetna lekcja tego jak jest stanowione prawo w Polsce. Wycieczka ta połączona ze spacerem ulicami stolicy, na długo pozostanie w pamięci młodych uczestników - zaznaczają nauczyciele Agnieszka Węcłaś i Kamil Staniszewski.
reklama
CZYTAJ TAKŻE: Licealistki dyskutowały o Unii Europejskiej
Komentarze (0)