Baba z dowcipów przyszła do lekarza. Spektakl z okazji Dnia Kobiet

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Baba z dowcipów przyszła do lekarza. Spektakl z okazji Dnia Kobiet   - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
KulturaZ okazji „Dnia Kobiet” na scenie rawickiego domu kultury w spektaklu „Przychodzi baba do lekarza”, wystąpili aktorzy „ O La La Teatr”.
reklama

Tytuł przedstawienia nawiązywał do historii polskiego dowcipu. Było w nim mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenek i tańca, jednym zdaniem - 1,5-godzinna zabawa na 100 fajerek!

Do gabinetu doktora Kazimierza, znanego z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, ustawiała się kolejka rozczarowanych życiem kobiet, ale również mężczyzn, pragnących sercowej porady. Mnożyły się zabawne sytuacje i dialogi, wszystko lekko i z komediowym wyczuciem. Nie było złośliwości, typu dowcipy o blondynkach, raczej trochę krzywe zwierciadło zachowań pacjentów.

Publiczność (ponad 250 osób) świetne się bawiła. Aktorów zasłużenie nagrodzono gromkimi brawami.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo