Bieg po zwycięstwo

Bieg po zwycięstwo - Zdjęcie główne

Kultura

Około 12 km przebiegli uczestnicy  XXVIII Biegu Zwycięstwa, zorganizowanego przez Urząd Miejski w Bojanowie. \r\nNa linii startu stanęło 90 osób. Do mety na stadionie miejskim jako pierwszy dotarł  Azat Rakipan, reprezentujący klub Achilles Leszno. Trasę biegu pokonał w czasie bliskim rekordu - 38 minut i 3 sekund. Wyprzedził Ruslana Pechnikova oraz Yuriya Blahodira, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce.
    Wcześniej odbyły się także dwa towarzyszące marszobiegi. Trasę Biegu Głównego przemierzyły „Bojanowskie Kijki Szczęścia”. Natomiast, uczestnicy „Marszobiegu po zdrowie” wyruszyli z ul. Nowej. Wszystkie grupy zakończyły trasę na stadionie miejskim, gdzie odbyło się wręczenie nagród.

\r\nWięcej zdjęć znajdziesz w dzisiejszym wydaniu \"Życia Rawicza\".