Reklama

Koncert charytatywny na „Uszko dla Antosia”. W Domu Kultury w Rawiczu wystąpiło kilkudziesięciu wykonawców

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W sali widowiskowej rawickiego domu kultury odbył się koncert charytatywny pod hasłem „Biegnij przed siebie”. Cały dochód przeznaczmy jest na „Uszko dla Antosia”.

Koncert charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na "Uszko dla Antosia" prowadzili Karolina Lipowczyk (dyrektor Zespółu Szkolno-Przedszkolnego w Zielonej Wsi) i Tomasz Bzdęga (instruktor Domu Kultury w Rawiczu), a wystąpiło kilkudziesięciu wykonawców, głównie nauczycieli z ziemi rawickiej. Gościnnie zaśpiewali Magdalena Zamoroka i Roman Stańko. Wszystkim solistom towarzyszyły połączone chóry Nauczycieli Gminy Rawicz oraz im. Karola Kurpińskiego z Sarnowy.

Były piosenki, tańce i scenki teatralne, można też było skorzystać z kawiarenki. Wszystkich wykonawców nagrodzono gromkimi brawami na stojąco. Koncertowi towarzyszyła również aukcja obrazów rawickich twórców.

Na scenie pojawił się też Antoś Romanowski w towarzystwie rodziców, którzy podziękowali za pomoc w leczeniu ich syna. (WJ)

 

Wystąpili nauczyciele z placówek: Szkoła Podstawowa w Masłowie, Szkoła Podstawowa w Sierakowie, SP 4, Zespól Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Rawiczu

Soliści: Urszula Ciesielska, Olga Trawka,Tomasz Garbaliński, Przemysław Kuczyński, Sławomir Pakuła, Ryszard Preuss

Grał zespół w składzie: Jerzy Dudek, Przemysław Maćkowiak, Tomasz Garbaliński, Wanda Kupczyk, Hubert Samelczak

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy