Koncert, na który składały się przeboje operetkowe, musicalowe, filmowe, ale również muzyki popularnej, na zmianę prowadzili Dariusz Taraszkiewicz i Daniel Kustosik, który również śpiewał. Nie były to suche zapowiedzi, wprowadzenia do kolejnych wykonań przeplatane były dowcipami, co wprowadziło bardzo ciepłą, rodzinną atmosferę.
Końcowym akcentem wieczoru było wspólne wykonanie wraz z publicznością przeboju Jerzego Połomskiego „Cała sala śpiewa z nami”. A do walczyka na scenie w pewnym momencie ruszył dyrektor domu kultury Dariusz Taraszkiewicz.
Wykonawców publiczność nagrodziła burzliwymi oklaskami na stojąco.
Komentarze (0)