Reklama

Kulturalny weekend z Domem Kultury

Opublikowano:
Autor:

Kulturalny weekend z Domem Kultury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

W nadchodzącym tygodniu Dom Kultury w Rawiczu ponownie zaprasza na wakacyjne wydarzenia artystyczne. Weekend 7-9 sierpnia będzie obfity w występy i wystawy.

Wszystkie planowane atrakcje odbędą się w bezpiecznej formie na placu przy domu kultury. Organizatorzy zachęcają do zakładania maseczek ochronnych i zachowania odległości między uczestnikami wydarzeń.

 

Największą atrakcją dla młodzieży i dorosłych będzie niewątpliwie występ solistów Teatru Muzycznego w Poznaniu.
Najbardziej popularne i najpiękniejsze piosenki z musicali zaśpiewają w niedzielę 9 sierpnia Anna Lasota, Mirosław Kin i Maciej Ogórkiewicz, którzy mają na swoim koncie aktorskie role pierwszoplanowe w teatrach muzycznych oraz wiele występów na deskach scen teatralnych,operowych i estradowych. Koncert poprowadzi Dariusz Taraszkiewicz. Bilety na ten koncert można zakupić drogą internetową w cenie 6,50zł https://linkd.pl/72kr oraz na miejscu tuż przed koncertem – jesli liczba wolnych miejsc na to pozwoli.


W sobotę 8.08.2020r. odbędzie się spektakl lalkowy dla dzieci w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi.
"Przedstawienie "Fintikluszki – folkowe okruszki" to bogactwo uniwersalnej mądrości ludowej ukazane przy pomocy różnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych oraz pieśni. Bilety na to wydarzenie również w cenie 6,50zł dostępne na stronie: https://linkd.pl/72ks oraz na miejscu wydarzenia.

 

Dla miłośników lokalnych artystów Dom Kultury w Rawiczu również przygotował kilka propozycji.
Rawicki Teatr Komedii zaprezentuje swój najnowszy premierowy spektakl "Koszmarny kabaret z wentylkiem" w czwartek 7 sierpnia. Poprzedzi go wystawa makram, łapaczy i kostiumów wykonanych przez PolAsper czyli Joannę Polowczyk.9 sierpnia natomiast będzie można obejrzeć wystawę malarską Rafała Kruszki pt. "Kwiaty"
W tym samym dniu o godz. 17:00 można będzie posłuchać koncertu dzieci biorących udział w wakacyjnych warsztatach wokalnych. W czasie koncertu odbędzie się również rozdanie upominków dzieciom wyróżnionym w wiosennym konkursie "Baj się bajuniu – Narysuj ten świat".

Więcej informacji na stronie dk.rawicz.pl oraz na facebookowym profilu Domu Kultury w Rawiczu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE