Reklama

Lockdown kultury - co dalej z festiwalem teatralnym?

Opublikowano:
Autor:

Lockdown kultury - co dalej z festiwalem teatralnym? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

 RAWICZ  Podczas wczorajszej konferencji prasowej, premier Mateusz Morawiecki przedstawił nowe obostrzenia związane z walką z koronawirusem. Wśród nich znalazły się również te, które dotykają branżę kulturalną i muzea. Co z trwającym w Domu Kultury w Rawiczu - Festiwalem Teatralnym im. Krystyny SIenkiewicz?

Wśród nowych restrykcji znalazły się takie, które bezpośrednio odnoszą się do działalności kulturalnej. Decyzją premiera, takie placówki jak domy kultury od soboty będą musiały zawiesić swoją działalność w formie stacjonarnej. 

Odbywająca się właśnie największa, coroczna impreza teatralna w mieście - Festiwal Teatralny im. Krystyny Sienkiewicz przenosi się do sfery wirtualnej. Zaplanowane spektakle będzie można oglądać za pomocą transmisji w internecie.

Ważną zmianą jest przełożenie premiery spektaklu "Najsłodszy owoc". Zostaje ona przeniesiona na wiosnę 2021 roku. Zamiast "Nasłodszego owocu", mieszkańcy będą mogli zobaczyć on-line inną produkcję DK, znaną w całej Polsce - "Cudowna Terapia".

Gdzie można kubić bilety na wydarzenia on-line i jak w nich uczestniczyć? Odpowiedź na te pytania i nie tylko, w poniższym filmie, nagranym przez dyrektora Domu Kultury w Rawiczu - Dariusza Taraszkiewicza:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE