Reklama

Międzygminna rywalizacja w Gostkowie

Opublikowano:
Autor:

Międzygminna rywalizacja w Gostkowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Uczniowie klas piątych wzięli udział w II Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego, który zorganizowano w Zespole Szkół w Gostkowie.

 

Uczestnicy rywalizacji ze szkół w Miejskiej Górce, Dłoni, Sobiałkowie, Gostkowie, Krobi, Starej Krobi i Pudliszek musieli napisać test. - Poza znajomością słownictwa oraz gramatyki angielskiej, musieli również wykazać się wiedzą o krajach anglojęzycznych - podkreślają organizatorki Janina Porożyńska z Zespołu Szkół w Gostkowie oraz Mirosława Ciesielska i Anna Bielerzewska ze Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz gadżety.

 

W uroczystym wręczeniu nagród udział wzięli: Katarzyna Szablewska, sekretarz gminy Krobia, Adam Bandura, sekretarz gminy Miejska Górka, Dominika Stróżyk, dyrektor Zespołu Szkół w Gostkowie oraz Jarosław Latusek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce. (kp)

 

Zwycięzcami II Międzygminnego Konkursu Języka Angielskiego zostali:

I miejsce: Julia Knychała (Szkoła Podstawowa w Sobiałkowie)

II miejsce: Karolina Gałka (Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pudliszkach)

III miejsce: Eryk Szymkowiak (Zespół Szkół w Gostkowie)

Wyróżnienia otrzymały: Katarzyna Płóciennik (Zespół Szkół w Gostkowie), Karina Żelichowska (Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pudliszkach) oraz Marcelina Urbańska i Jagoda Kubacka (Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE