Jak przekazała dyrektor WSCKUiZ, Żaneta Malinowska, szkoła po raz drugi zorganizowała spotkanie z Mikołajem dla najmłodszych. Pierwsze odbyło się w zeszłym, 2023, roku.
- Tym razem z większym rozmachem - zdradziła.
Dodała, że z ich oferty skorzystało około 140 dzieci.
- Dzieci zostały podzielone na grupy i w tych grupach będą korzystać z naszych propozycji na dzisiejsze popołudnie - wyjaśniła Żaneta Malinowska.
A oferta była bogata. Dzieci mogły skorzystać z przejażdżek wozem, kucykiem, spotkać alpaki, skorzystać z warsztatów techniczno-plastycznych oraz językowych. Nie zabrakło malowania twarzy i wykonywania wspólnego łańcucha.
- Oczywiście nie zabraknie spotkania z Mikołajem i rozdawania prezentów - podsumowała.
Dzieci wraz z rodzicami dzielnie przemierzały kolejne punkty programu. Jednak tym najczęściej wymienianym jako najfajniejszy, było właśnie spotkanie z Mikołajem.
- Najbardziej podobał mi się Mikołaj i prezenty - zdradziła jedna z uczestniczek zabawy.
Komentarze (0)