Reklama

Muzyka, śpiew i taniec. Koncert charytatywny "Z serca dla serduszka" w Rawiczu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Magiczny koncert charytatywny "Z serca dla serduszka" odbył się w sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu. Dla Tosi wystąpili lokalni artyści.

Przedsięwzięcie zorganizowali nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu i zaprzyjaźnionych placówek z gminy Rawicz. Artyści grali, śpiewali i tańczyli na scenie sali widowiskowej domu kultury. Przez dwie godziny zapewnili gościom mnóstwo emocji.

Przed licznie zgromadzoną publicznością - dziećmi, jak i dorosłymi - wystąpili: zespół SP nr 4, chór nauczycieli, chór im. Karola Kurpińskiego, zespół "Kreacja", a także soliści czy duety: Przemysław Kuczyński, Magdalena Zamoroka, Katarzyna Niwczyk, Joanna Szynalska, Magdalena Zamoroka i Marek Przybylski, Przemysław Nowicki, Urszula Ciesielska, Sławomir Pakuła i Maciej Pląskowski. Artystom towarzyszył zespół pod dyrekcją Jerzego Dudka. Każdy z występów został nagrodzony gromkimi brawami. 

Rawicz. Koncert charytatywny "Z serca dla serduszka" dla Tosi

Na zakończenie artyści poinformowali, że mają jeszcze jedną niespodziankę. Przygotowali dla Tosi skromny upominek. Wręczyła go rodzicom dziewczynki wzruszona dyrektor SP nr 4 - Justyna Szajerka, która podkreśliła, że wszyscy, którzy zaprezentowali się na scenie, są z Tosią. 

- Dziękujemy organizatorom dzisiejszego wydarzenia, wszystkim zaangażowanym w przygotowania - podkreśliła Karolina Niwczyk, mama Tosi. - Dziękujemy za emocje, które przeżywaliśmy wspólnie z Wami, dziękujemy niezastąpionym prowadzącym, dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną i wszystkim występującym. Było dokładnie tak, jak brzmi tytuł - "z serca dla serduszka". Tosia, chociaż urodziła się z bardzo poważną wadą serca, ma w życiu bardzo dużo szczęścia do dobrych ludzi. Ma pół serca, ale szansę na całe życie. Proszę trzymać za naszą małą bohaterkę kciuki - dodała.

Występy nie były jedyną atrakcją wieczoru. Chętni mogli kupić pyszne ciasta lub wrzucić datki do puszek wolontariuszy. Na głodnych i spragionych czekał poczęstunek. Zostały także wystawione prace rawickich artystów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE