Reklama

Publiczność zagłosowała! „Złotą Maskę” przyznała spektaklowi...

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Publiczność zagłosowała! „Złotą Maskę” przyznała spektaklowi...  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Tegoroczny 7. Rawicki Festiwal Teatralny trwał od 15 października do 5 grudnia. Publiczność mogła oklaskiwać 12 spektakli (8 konkursowych), w tym dwa dla dzieci i jeden z audiodeskrypcją dla osób niewidomych i słabo widzących.

Reklama

Te propozycje były bardzo zróżnicowane, od lekkich, małżeńskich komedii poprzez poruszające istotne problemy, poważne przedstawienia, mimodram, recital, jazz, do prezentacji poezji.

Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Hanna Śleszyńska, Dominika Ostałowska, Artur Dziurman czy Tomasz Ciachorowski - to tylko niektórzy z wielu znanych artystów polskiej sceny - którzy wystąpili podczas festiwalu.

Festiwal uzupełniony był imprezami towarzyszącymi, w galerii Sala Piecowa oglądać można było trzy bardzo ciekawe wystawy. Wszystkie propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, mimo presji narastającej pandemii. Średnio w przedstawieniach uczestniczyło około 150 widzów, co należy uznać za duży sukces. Szacunkowo wszystkie spektakle oglądało około 2.000 osób.

Publiczność poprzez głosowanie internetowe „Złotą Maskę” przyznała spektaklowi „Miłosna pułapka” w reżyserii Stefana Friedmana. W przedstawieniu wystąpili: Magdalena Wójcik, Agnieszka Mrozińska, Artur Dziurman, Tomasz Ciachorowski oraz w epizodycznej roli Sandra Żuk .

Trzy nagrody dla osób, które głosowały internetowo na najlepszy festiwalowy spektakl, zostaną wylosowane w czwartek, w samo południe, w relacji na żywo. Wręczone zostaną podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Wywiad z dyrektorem Domu Kultury oceniający przebieg 7. Rawickiego Festiwalu Teatralnego zamieścimy w najbliższym wydaniu „Życia Rawicza”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy