Reklama

Seniorzy dzielili się opłatkiem [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Seniorzy dzielili się opłatkiem [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Tradycyjnie już miejskogóreccy seniorzy spotkali się w okresie przedświątecznym, aby złożyć sobie życzenia zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Na uroczystości nie mogło zabraknąć przyjaciół miejskogóreckiego Klubu Seniora.

Imprezę - zorganizowaną w środowe popołudnie - poprowadził niezawodny duet w składzie: Teresa Pawlicka - przewodnicząca Klubu Seniora oraz Józef Kolbuch - członek klubu. Przywitali zebranych gości, wśród których znalazł się, m.in.: Karol Skrzypczak, burmistrz Miejskiej Górki, ks. Marian Podlarz, radni, sponsorzy oraz lokalni działacze. Był czas na życzenia i wymianę życzliwości. Głos zabrał również włodarz gminy, który przygotował długą przemowę.

- Wszystkim obecnym z okazji zbliżających się świąt życzę, abyśmy wszyscy spędzili je w miłej rodzinnej atmosferze. Wiemy, że życie zmusza nas żeby wciąż za czymś gonimy, dlatego mamy mniej czasu dla najbliższych. Święta to jest ten moment, żeby wyluzować, zwolnić tempo życia i jak najwięcej czasu poświęcić na rozmowy z bliskimi. I tego wam właśnie życzę. Również na zbliżający się Nowy Rok życzę państwu wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, realizacji wszystkich planów zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych. Członkom klubu seniora ponadto życzę, aby wszystkie zaplanowane wydarzenia udało się zrealizować. Abyście, jak najczęściej się spotykali, śpiewali i koncertowali. Wszystkiego najlepszego - powiedział Karol Skrzypczak.

Uroczystość uświetniły dwa występy. Przed publicznością jako pierwsi wystąpili przedszkolacy z Miejskiej Górki. W specjalnie przygotowanym przedstawieniu nie zabrakło śpiewów i wierszyków. Maluchy zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodkimi upominkami od seniorów. Następnie przed mikrofonami stanęli członkowie Klubu Śpiewaczego Pod Klonem z Miejskiej Górki. Na wszystkich obecnych czekał ciepły poczęstunek oraz ciasta i kawa. Seniorzy już zapowiadają, że przyszły rok będzie równie pełny wrażeń jak mijający 2016.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE