Reklama

Konkurs fotograficzny "Moja miejscowość w starej fotografii". Znamy laureatów

Opublikowano: ndz, 2 sty 2022 16:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Stowarzyszenie "Wsparcie dla każdego" z Pakosławia zorganizowało konkurs fotograficzny dla uczniów szkół z terenu naszego powiatu. Poznaliśmy jego laureatów.

Konkurs "Moja miejscowość w starej fotografii", jak mówią organizatorzy, miał promować tradycje rodzinne i kulturalne, ukazać ekspresję i bogactwo dawnego życia w Powiecie Rawickim - ludzi, społeczności, architektury uwieńczonych na historycznych fotografiach z okresu do lat 70-tych, znajdujących się w domowych archiwach.

Do udziału w konkursie stowarzyszenie "Wsparcie dla każdego" z Pakosławia zaprosiło dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu. W ramach prac pokonkursowych przygotowano publikację zawierającą wszystkie nadesłane prace. Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Rawickiego. Laureatom wręczono dyplomy i nagrody.

Każde zdjęcie było wyjątkowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego konkursu i dziękujemy za chęć wzięcia udziału w takim projekcie. Fotografie są piękną pamiątką. Ważne abyśmy potrafili ocalić je od zapomnienia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji promocji i przebiegu konkursu - podsumowała Elżbieta Łakoma, prezes stowarzyszenia "Wsparcie dla każdego"

Laureaci konkursu "Moja miejscowość w starej fotografii"

Uczniowie klas 1-3

1. Dominik Popielas
2. Zuzanna Jakubowska
3. Hanna Basińska

Uczniowie klas 4-8

1. Jakub Kalka
2. Kinga Basińska
3. Kacper Popielas

Uczniowie szkół ponadpodstawowych:

1.Zuzanna Łakoma
2. Łukasz Nowakowski
3. Weronika Basińska

Wyróżnienia:

1. Dominika Rabiega
2. Natasza Walenczak
3. Aleksandra Jakubowska

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy