Reklama

Zmarł Adam Bandura - wiceburmistrz Miejskiej Górki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Miejska Górka

Zmarł Adam Bandura - wiceburmistrz Miejskiej Górki - Zdjęcie główne

foto Gmina Miejska Górka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Odeszli Nie żyje Adam Bandura, wiceburmistrz Miejskiej Górki. Zmarł dziś (19 października 2022r.) w swoim domu.

Adam Bandura studiował między innymi dziennikarstwo, ale wybrał inną drogę zawodową. Od 1990 roku działał w miejskogóreckim samorządzie. Przez cztery kadencje był także radnym rady powiatu rawickiego (2002-2006, 2006-2010, 2010-2014, 2014-2018).
 

Nie żyje Adam Bandura - były sekretarz gminy Miejska Górka, a od 4 lat wiceburmistrz

Zanim Adam Bandura zawodowo związał się z urzędem miasta w Miejskiej Górce, był kierownikiem tamtejszego Ośrodka Pomocy Społecznej, przez jakiś czas pracował w miejscowym Banku Spółdzielczym oraz firmie PKM Duda w Grąbkowie.
 
Od 2002 roku nieprzerwanie współpracował z Karolem Skrzypczakiem, burmistrzem Miejskiej Górki, najpierw pełniąc obowiązki sekretarza gminy, a od grudnia 2018 roku - wiceburmistrza.
 

Burmistrz Miejskiej Górki: "Trudno nam się pozbierać"

Wiceburmistrz miał kłopoty zdrowotne, ale nikt nie spodziewał się, że odejdzie tak szybko. Zmarł dziś, 19 października, w swoim domu. Miał 66 lat. 
- Z głębokim żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci zastępcy burmistrza Miejskiej Górki, Adama Bandury. Odszedł od nas wspaniały, dobry człowiek, empatyczny i otwarty na innych, człowiek dla którego służba publiczna była zawsze najważniejsza. Rzadko można spotkać ludzi tak zaangażowanych w rozwój regionu, ukierunkowanych na pomoc innym, ludzi, którzy z takim oddaniem służą drugiemu człowiekowi. To ogromna strata dla nas wszystkich - czytamy na profilu społecznościowym gminy.
Wiadomość o śmierci Adama Bandury zasmuciła nie tylko najbliższych, ale także pracowników urzędu, jednostek organizacyjnych i wielu organizacji działających w gminie.
- Trudno nam się pozbierać. To dla mnie pierwsza taka sytuacja, gdy odchodzi pracownik ciągle zatrudniony w urzędzie i do tego osoba tak bliska - przyznaje burmistrz Karol Skrzypczak.
 
- Zapamiętamy go jako zaangażowanego radnego, który aktywnie działał na rzecz rozwoju Powiatu Rawickiego, ale także niezwykle ciepłego i życzliwego człowieka, obdarzonego poczuciem humoru - napisali z kolei przedstawiciele samorządu powiatowego i starostwa powiatowego. 

Adam Bandura miał poczucie humoru i zawsze mówił, co myśli 

Adam Bandura znany był ze swojego poczucia humoru. Lubił żartować, jego pozytywnego nastawienia do życia nie zmieniły nawet problemy ze zdrowiem. Był melomanem. Zawsze też mówił, to co myśli.
 
Przede wszystkim był jednak mężem, ojcem i - jak podkreślają znajomi - wspaniałym dziadkiem.
 
Rodzinie, bliskim i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE