Reklama

Zmarł Marcel Wycisk - były miejskogórecki radny

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zmarł Marcel Wycisk - były miejskogórecki radny - Zdjęcie główne

Marcel Wycisk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Odeszli 25 kwietnia zmarł Marcel Wycisk - radny Rady Miejskiej w Miejskiej Górce trzech kadencji, znany i ceniony samorządowiec oraz działacz społeczny. Miał 65 lat.

Marcel Wycisk urodził się 1 listopada 1956 r. w Oczkowicach. W rodzinnej miejscowości mieszkał przez całe życie. Pracę i obowiązki rodzinne łączył z działalnością samorządową i społeczną. Był radnym Rady Miejskiej w Miejskiej Górce w latach 2002 - 2014. W kadencji 2010 - 2014 pełnił także funkcję przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Z oddaniem pracował na rzecz samorządu, ale również dla środowiska, z którego się wywodził, jako członek rady sołeckiej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Oczkowicach. Był strażakiem z wieloletnim stażem i działaczem zasłużonym zarówno dla jednostki, jak i Oddziału Gminnego ZOSP RP w Miejskiej Górce. Aktywnie uczestniczył w życiu społecznym i kulturalnym gminy. 

Prywatnie wraz z żoną Ewą wychował czworo dzieci: córki Weronikę i Patrycję oraz synów Huberta i Patryka.  Doczekał się pięciorga wnucząt.

Jak zaznaczają władze gminy - Marcel Wycisk był człowiekiem życzliwym, serdecznym, zaangażowanym w sprawy gminy, poważanym i lubianym, wśród przyjaciół i znajomych cenionym za uczynność i chęć służenia pomocą innym.

Rodzinie zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia.

Pogrzeb Marcelego Wyciska odbędzie się jutro o godzinie 11.00 na cmentarzu w Nieparcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy