Reklama

Zmarł sołtys Dąbrówki

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Dawid Bela (archwium)

Zmarł sołtys Dąbrówki  - Zdjęcie główne

foto Dawid Bela (archwium)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Odeszli Dziś zmarł wieloletni sołtys Dąbrówki, Roman Klima. Miał 62 lata.

Po raz pierwszy sołtysem Dąbrówki został w 2007 roku. Po raz ostatni na tę funkcję był wybrany w marcu 2019 roku. W wyniku tajnego głosowania otrzymał bezwzględną liczbę głosów. Roman Klima pozostawił po sobie dobrze funkcjonujące sołectwo.

Uczestniczył w wielu przedsięwzięciach. Był aktywnym uczestnikiem, m.in. "Sąsiedzkiej Pyry", w trakcie której rywalizowały sołectwa Dąbrówki, Żylic, Izbic, Konarzewa, Żołędnicy, Łaszczyna oraz zapraszanych przedstawicieli instytucji czy innych wsi.

We współpracy z samorządem był człowiekiem konkretnym i zdecydowanym. Konsekwentnie realizował projekty zgłaszane w imieniu społeczności lokalnej. Aktywnie włączał się w wydarzenia realizowane w ramach Porozumienia Partnerskiego na rzecz rozwoju lokalnego Gminy Rawicz. Pełen humoru i temperamentu był duszą towarzystwa zarówno w środowisku samorządowców jak i sołtysów. Takiego właśnie go zapamiętamy. Łączymy się w smutku i żałobie z rodziną oraz bliskimi śp. Romana Klimy - czytamy we wspomnieniu, udostępnionym na profilu gminy Rawicz.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE