Zatrudnię elektryka z upr. Sepa 1KV, ślusarza oraz stolarza meblowego

Firma Esselmann Technika Pojazdowa Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje kandydatów na następujące stanowiska:
• Ślusarz,
• Elektryk z uprawnieniami SEPA 1 KV
• Stolarz meblowy.

Oferujemy:
• stabilną pracę w Jarocinie – od zaraz,
• atrakcyjne wynagrodzenie – zależne od umiejętności - od 4800,00
• wszelkie świadczenia wypłacane zgodne z przepisami polskiego prawa – w pełni płatne urlopy wypoczynkowe,
• umowę na okres próbny 1 miesiąca, po tym okresie umowa na czas nieokreślony,
• 5 dniowy system pracy (poniedziałek do piątek),
• nadgodziny płatne +50%

Wymagania:
• doświadczenie min. 1 rok,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• zdolności manualne, dokładność, rzetelność.

Obowiązki:
Wszelkie prace związane z budową przyczep samochodowych.

kontakt telefoniczny: 539 646 370 w godz. 8-16
lub mailowy: [email protected]
Dodana: czwartek, 15 września 2022 08:20
Dodana przez: ([email protected]) Telefon:
*** *** *** POKAŻ
Jarocin, Wielkopolskie