Reklama

Bardzo duże zainteresowanie nowym osiedlem przy ul. Kadeckiej

Opublikowano: pt, 27 sie 2021 17:30
Autor:

Bardzo duże zainteresowanie nowym osiedlem przy ul. Kadeckiej  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Przy ulicy Kadeckiej w Rawiczu powstaje 16 nowych budynków w zabudowie dwu- i czterolokalowej, w których znajdzie się ponad 50 nowych mieszkań - o powierzchni od 60 do 135 metrów kwadratowych, z własnym garażem i ogródkiem.

Nowo powstałe osiedle będzie w pełni nowoczesne i przede wszystkim ekologiczne, ogrzewanie lokali odbywać się będzie w technologii pomp ciepła, co oznacza że w praktyce emisja szkodliwych substancji do środowiska będzie  zerowa. 

Osiedle będzie otwarte, w pełni uzbrojone, a drogi znajdujące się na jego terenie będą utwardzone. Na skrzyżowaniach powstaną także dwa mini ronda. 

Cała inwestycja powstanie dzięki zaangażowaniu wyłącznie lokalnych firm, które będą wykonawcami oraz dostawcami niezbędnych materiałów budowlanych. Pieniądze zostaną więc w całości zainwestowane w powiecie rawickim.

Projekt osiedla wykonała Rawicka firma DP-BUD, przygotowanie i nadzór nad inwestycją prowadzi grupa doświadczonych inżynierów z firm: HURST oraz B&M.

Przedsięwzięcie podzielone jest na trzy etapy. Pierwsze domy gotowe będą w I kwartale 2022 roku, zaś zakończenie całej inwestycji przewidziano na rok 2023. 

Zainteresowanie domami jest bardzo duże, większość lokali jest już zarezerwowane, pozostały jednak jeszcze ostatnie wolne domy w ofercie. Ich sprzedażą zajmuje się biuro, z którym kontakt możliwy jest pod numerem telefonu 790 770 333.

W ciągu ostatnich dwóch lat ci sami inwestorzy wybudowali kilka osiedli o podobnym standardzie. Wybudowane przez B&M i HURST osiedla demonstracyjne można zobaczyć m.in. przy ul. Dożynkowej w Rawiczu.

 Jesteśmy dumni, że rozpoczęliśmy tą inwestycję, dzięki której już za kilka miesięcy będą się realizować nie tylko nasze, ale przede wszystkim marzenia wielu rawickich rodzin. Wśród tych rodzin są także te, które ostatnie lata spędziły w pracy za granicą, a dziś mają zarezerwowane swoje domy i zamierzają wrócić do miasta, z którego pochodzą i w którym się urodzili - podkreślają inwestorzy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE