Reklama

Przed nami Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ 2022. Wybierasz się?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu zpleszewa.pl

 Przed nami Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ 2022. Wybierasz się? - Zdjęcie główne

Przed nami Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ 2022 | foto Archiwum portalu zpleszewa.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rolnictwo Przed nami Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ w Marszewie, organizowane przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Najnowszy sprzęt rolniczy, oferta producentów pasz, stoiska instytucji rolniczych oraz kiermasz ogrodniczy - to wszystko czeka na osoby, które w niedzielę, 3 kwietnia, pojawią się na terenach wystawowych WODR w Marszewie (koło Pleszewa).

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ to doskonała okazja, aby porozmawiać w gronie fachowców o najnowszych trendach i rozwiązaniach w produkcji rolniczej. Ale targi w Marszewie to również możliwość spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu przez osoby, które nie zajmują się rolnictwem na co dzień - mówi Jacek Sommerfeld, dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ w Marszewie. Co się będzie działo?

Tegoroczna edycja targów będzie już trzydziestą w historii. Targi w Marszewie są wydarzeniem, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych przez WODR, których pojawiają się zarówno specjaliści z branży rolniczej, jak i okoliczni mieszkańcy.

Swoją najnowszą ofertę przedstawią producenci i wystawcy ciągników, sprzętu rolniczego, samochodów osobowych i dostawczych, producenci pasz, wyposażenia obiektów inwentarskich, materiałów budowlanych oraz przedsiębiorcy oferujący usługi dla gospodarstw rolnych i mieszkańców obszarów wiejskich.

Do dyspozycji odwiedzających będą także przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowej Inspekcji Pracy, Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Poznaniu, Wielkopolskiej Izby Rolniczej oraz Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Na stoisku WODR każdy chętny będzie mógł skalkulować i zamówić usługę biologicznej ochrony zasiewów kukurydzy przy użyciu drona lub poznać platformę doradczą eDWIN. Już niedługo ułatwi ona prowadzenie ochrony chemicznej upraw zbóż, ziemniaków, pomidorów gruntowych, kukurydzy czy rzepaku w gospodarstwie, zapewniając rolnikowi szybki dostęp do doradców oraz aktualne dane pogodowe z najbliższej stacji agrometeorologicznej.

Nieodłączną częścią targów w Marszewie, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających jest kiermasz ogrodniczy z bogatym wyborem drzewek i krzewów owocowych, róż, traw, bylin, cebulek kwiatowych, nasion warzyw oraz kwiatów rabatowych.  

Program targów AGROMARSZ znajdziesz na portalu www.zpleszewa.plKLIKNIJ TUTAJ

Targi AGROMARSZ w Marszewie. Będą utrudnienia w ruchu 

Targi w Marszewie potrwają od godziny 9.00 do 16.00. W związku z wydarzeniem będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu zarówno w Marszewie, jak i drogach dojazdowych. Parkingi dla odwiedzających będą przygotowane:

  • na polu demonstracyjnym WODR przy drodze powiatowej Pleszew - Grab,
  • na stadionie w Marszewie przy drodze powiatowej Pleszew - Broniszewice

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy