14 kolejka „okręgówki”

14 kolejka „okręgówki” - Zdjęcie główne

W rozegranej dzisiaj 14 kolejce rozgrywek leszczyńskiej klasy okręgowej Orla Jutrosin pokonała na własnym boisku Brenewię Wijewo 2:0. Grały Rawia i Awdaniec. \r\n\r\nDo przerwy w Jutrosinie był remis. Po zmianie stron na boisku pojawili się Siama i B. Maćkowiak. Pierwszy z nich wywalczył rzut karny, po którym Jagodziński wyprowadził gospodarzy na prowadzenie (70’). Drugi ustalił wynik meczu (88’). Rawia prowadziła w Mochach z Rywalem-Klon (2:1) jeszcze w 90 minucie. W doliczonym czasie straciła gola i 2 punkty. Obie bramki dla rawiczan zdobył T. Leciejewski. Awdaniec przegrał na własnym boisku z Sokołem Kaszczor 1:4.