Awdaniec pokazał siłę

Awdaniec pokazał siłę - Zdjęcie główne

Po dwóch słabszych meczach (porażka 1:3 z Lwem Pogorzela i remis 1:1 z Sokołem Chwałkowo - przyp. red.) pakosławianie chcieli wrócić na właściwe „tory”. Sposobność ku temu była dobra, ponieważ podczas ósmej kolejki drużyna Nowickiego na własnym obiekcie gościła ostatnią drużynę leszczyńskiej A klasy - Kormorana Święciechowa.

Od początku stroną dominującą byli miejscowi i pierwszą bramkę strzelili już w 7. minucie, a wynik tego meczu otworzył Dawid Durczewski. Chwilę później było 2:0 po trafieniu Wiktora Marchewki. Dwie szybko strzelone bramki wprowadziły w szeregi pakosławian sporo rozluźnienia i w efekcie gra wyglądała niezbyt dobrze. Dużo było niedokładności i chaosu. Trzeci gola dla miejscowych padł po ponad pół godzinie gry, a strzelcem został Wojciech Cieplik. Jeszcze w pierwszej odsłonie Kormoran zdobył bramkę kontaktową i do przerwy mieliśmy wynik 3:1.

Więcej o tym meczu we wtorkowym wydaniu "ŻR".

Awdaniec Pakosław - Kormoran Święciechowa 7:1 (3:1)

1:0 - Dawid Durczewski (7'), 2:0 - Wiktor Marchewka (10'), 3:0 - Wojciech Cieplik (31'), 4:1 - Wiktor Marchewka (48'), 5:1 - Dawid Durczewski (65'), 6:1 - Karol Deka (70'), 7:1 - Wojciech Skrzypek (84')

Awdaniec: Szymon Krawczyk - Wojciech Zimny, Szymon Dolata, Hubert Panek, Bartosz Kaczmarek, Szymon Szwarc (65'Robert Szkudlarek), Bartosz Krenc (46'Adam Spychalski), Dawid Durczewski, Wojciech Cieplik (80'Wojciech Skrzypek), Karol Deka, Wiktor Marchewka (80'Paweł Zimny)