Awdaniec pokonał Rawię

Awdaniec pokonał Rawię - Zdjęcie główne

Gol Huberta Kalicińskiego dał Awdańcowi Pakosław zwycięstwo nad Rawią Rawicz. Kapitan zespołu gospodarzy pokonał Danka strzałem z rzutu wolnego, już w 7 minucie meczu. \r\n\r\nPunkt przywiozła z Rydzyny Orla Jutrosin (2:2). Wystąpiła w okrojonym zestawieniu, bez: Maćkowiaka, Malcherka, Gawreckiego, Bernada, Kostki i N. Niestrawskiego. Prowadziła 2:1 do 85. minuty. Gole dla gości zdobyli: Jagodziński (0:1 - 25’), który wykorzystał rzut karny po faulu na M. Niestrawskim oraz Bieńkowski (1:2 - 75’). Orla: Kapała - Ratajczak, M. Niestrawski, Plota, R. Skrzypczak, Smyczyński, Pawlak, Naskręt (85’ D. Skrzypczak), Chlebowski (80’ Jarczyński), Jagodziński, Bieńkowski.

\r\n(teka)

\r\nAwdaniec - Rawia Rawicz 1:0 (1:0)

\r\n1:0 - Hubert Kaliciński (7’) z rzutu wolnego po faulu Machiego na Adamie Spychalskim

\r\nAwdaniec: Szymczak - Sordon (46’ Panek), Szwarc, Kapała (70’ Jakubowski), Paca, Miłosz Kaczmarek (72’ Cieplik), Daniel Krzyżosiak, Bartek Kaczmarek, Hubert Kaliciński (87’ Gorszki), Adam Spychalski Rawia: Danek - Wawrzyniak, Materkowski (46’ Dutkowski), Godziewski, Machi, Łapacz (70’ Pasieczny), Leciejewski, Werno, Kociemba, Kołeczko, Izydorczak