Bojanowo. Rawicz. Hat-trick Marka Lutowicza dla Ruchu. Sarnowianka wróciła "na tarczy" [ZDJĘCIA]

Sport Sześć bramek zobaczyli kibice, którzy w sobotnie popołudnie stawili się na stadionie w Bojanowie. Miejscowy Ruch podejmował LUKS Stare Bojanowo.

Lepiej w spotkanie weszli przyjezdni. Już po 14. minutach prowadzili dwoma bramkami. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy gospodarze doprowadzili do wyrównania. Dwie bramki strzelił Marek Lutowicz. Do przerwy utrzymał się wynik 2:2.

Po zmianie stron gospodarze wyszli na prowadzenie. Trzecie trafienie zanotował Marek Lutowicz, czym skompletował hat-tricka. Niestety dla gospodarzy, przyjezdni nie zamierzali poddać się bez walki. W 80. minucie strzelili bramkę na 3:3. Wynik ten utrzymał się do końca meczu. Ruch znajduje się na przedostatniej, trzynastej pozycji w tabeli Proton klasy A, gr. 7.

Ruch Bojanowo - LUKS Stare Bojanowo 3:3 (2:2)
Bramki: 0:1 (5'), 0:2 (14'), 1:2 Marek Lutowicz (30'), 2:2 Marek Lutowicz (40'), 3:2 Marek Lutowicz (48'), 3:3 (80')
Skład Ruchu: Kreczmer - Potoczny, Krzyżaniak, Kubacki, Z. Lipowicz, R. Lipowicz, Juszczak, Grygowski, M. Jarczewski, P. Cheba (75' Szlachetka), Lutowicz (75' Stróżyk)

Na sześciu zwycięskich spotkaniach zakończyła się passa Sarnowianki. W niedzielę podopieczni Tomasza Skrzypczaka zagrali na wyjeździe. Ich przeciwnikiem był zespół Rywal-Ewmar Kurza Góra. W spotkaniu padła tylko jedna bramka. Strzelili ją gospodarze tuż przed końcem meczu, w 87. minucie i to oni zainkasowali komplet punktów. Sarnowianka spadła na pozycję wicelidera. W tabeli Proton klasy A, gr. 7 prowadzi Zawisza Dolsk.

Pogoń-Korona Stawiszyn miała zagrać z Awdańcem Pakosław w ramach Proton klasy A, gr. 8. Spotkanie zostało jednak przełożone na 11 listopada.

O meczu Orli Jutrosin z Lasem Kuczków pisaliśmy TUTAJ.