Derby dla Ruchu Bojanowo. Pelikan kończył w „8”

Derby dla Ruchu Bojanowo. Pelikan kończył w „8” - Zdjęcie główne

W A-klasowych derbach Ruch Bojanowo okazał się lepszy od Rolgosu Sowiny, wygrywając 3:1. W 35 minucie czerwoną kartką został ukarany A. Nowak. \r\n\r\nPelikan Dębno Polskie przegrał w Spławiu z Mas-Rolem 1:3. Goście kończyli mecz w „8”. W drugiej połowie czerwonymi kartkami zostali ukarani: Ekstedt oraz Ryznar i Sikora (obaj za dwie żółte). Sarnowianka została rozgromiona w Rokosowie przez Kłosa. Trzy gole dla gospodarzy zdobył Stachowiak.

\r\n(teka)

\r\nRolgos Sowiny - Ruch Bojanowo 1:3 (1:2) 1:0 - Lutowicz (16’) z rzutu karnego po faulu J. Lipowicza na Lutowiczu, 1:1 - M. Berger (33’) podanie P. Cheby, 1:2 - P. Cheba (37’) podanie P. Lipowicza, 1:3 - P. Lipowicz (48’) podanie M. Bergera Rolgos: M. Płoszajczak - Ł. Płoszajczak, Klimasz, M. Nowak (43’ Kryś), A. Nowak, Białek, Sz. Szymański, K. Szymański (46’ Nojman), Lutowicz (60’ Szulc), Kluczyk Ruch: Poprawski - J. Lipowicz (90’ Krzyżaniak), P. Lipowicz, R. Lipowicz, A. Berger (55’ Matuszczak), M. Berger, R. Berger (81’ Czaja), Grygowski (72’ Szymkowiak), Potoczny, P. Cheba, Szlachetka

\r\nMas-Rol - Pelikan Dębno Pl. 3:1 (0:0) 1:1 - Wojceszuk (75’) Pelikan: Kubik - Skrzypczak (46’ Piwowar), A. Nowak, Ekstedt, M. Nowak (46’ Ryznar), Strugała (60’ Szymankiewicz), Łacinik, Przybył (65’ Wojceszuk) , Włodarczyk, Sikora, Hodura

\r\nKłos Rokosowo - Sarnowianka 7:2 (1:1) 1:0 - Kowalczyk (10’), 1:1 - Bujakiewicz (30’) z rzutu karnego po faulu na Nowaku, 2:1 - Stachowiak (47’), 3:1 - Nowak (50’), Stachowiak (55’), 5:1 - Stachowiak (60’), 5:2 - Szatkowski (70’), 6:2 - Ciółko (75’), 7:2 - P. Sarbinowski (85’) Kłos: O. Kruger - Kowalczyk, Małecki, Biernat, Ł. Kruger, R. Sarbinowski, Kowalski, Nowak, P. Sarbinowski, Stachowiak, Ciółko Sarnowianka: Figas - Eliasz, Bzodek, Janaszek, Pernak, Dolata (85’ Jasiak), Bujakiewicz, Nowak, Łapacz, Antoniak (60’ Kempa), Szatkowski