Derby na remis

Derby na remis - Zdjęcie główne

Awdaniec Pakosław zremisował na własnym boisku z Orlą Jutrosin 2:2. Goście prowadzili do przerwy 2:0. \r\nW 86. minucie kapitalny strzał Macieja Kapały pozwolił cieszyć się gospodarzom z podziału punktów. Zespół Daniela Krzyżosiaka grał już w „10”. Trzy minuty wcześniej Dominik Małecki zobaczył drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartkę.

\r\n(teka)

\r\nAwdaniec Pakosław - Ola Jutrosin 2:2 (0:2)

\r\n0:1 - Dawid Kujawski (3’), 0:2 - Artur Czerwiński (41’), 1:2 - Adam Spychalski (55’), 2:2 - Maciej Kapała (86’)

\r\nAwdaniec: Hubert Szymczak - Jakub Jakubowski (46’ Hubert Panek), Bartosz Kaczmarek, Łukasz Krzyżosiak, Dominik Małecki, Rafał Kusz (60’ Wojciech Cieplik), Maciej Kapała, Daniel Krzyżosiak, Kamil Gorszki (46’ Tomasz Chudy), Hubert Kaliciński, Adam Spychalski

\r\nOrla: Tomasz Ławniczak (70’ Paweł Kapała) - Marcin Kostka, Michał Niestrawski, Piotr Jurczak, Radosław Skrzypczak, Marcin Chlebowski, Dawid Gawrecki, Robert Bieńkowski (65’ Dawid Naskręt), Maciej Łukowiak, Artur Czerwiński (75’ Patryk Goczling), Dawid Kujawski