Druga gra Sarnowianki

Druga gra Sarnowianki  - Zdjęcie główne

Dwie nasze drużyny z A klasy spotkały się w swoim drugim sparingu w przerwie zimowej. Sarnowianka w miniony czwartek na boisku przy stadionie żużlowym gościła Awdańca Pakosław.

Mecz lepiej zaczęła Sarnowianka, która była w roli gospodarza. Po nieco ponad kwadransie gry wynik spotkania otworzył Dawid Kozłowski, wykorzystując dobre podanie Alana Nowickiego. Chwilę później pakosławianie odpowiedzieli trafieniem Wojciecha Cieplika. Jeszcze w pierwszej połowie Sarnowianka ponownie wyszła na prowadzenie. Podanie, aktywnego tego dnia Pawła Domagały, wykorzystał Łukasz Szczepański. Podopieczni Nowickiego ponownie zdołali jednak „doskoczyć”, a Piotra Wojtyczkę znów pokonał Wojciech Cieplik.

Mecz był otwarty i na tej zdobyczy bramkowej żadna ze stron nie zamierzała poprzestać. W 56. minucie kolejne dokładne podanie Nowickiego wykorzystał Szczepański i było 3:2. Obie strony strzeliły jeszcze po jednej bramce i wynik zatrzymał się na 4:3. Szczególnej urody było trafienie na 4:3 Mikołaja Górniaka w 89. minucie meczu. Paweł Domagała ściągnął na siebie obrońców, wbiegając z piłką w pole karne. Wycofał piłkę na 18. metr do Górniaka, który precyzyjnym i mocnym strzałem nie dał szans Suchaneckiemu.

Sarnowianka Sarnowa - Awdaniec Pakosław 4:3

1:0 - Dawid Kozłowski, 1:1 - Wojciech Cieplik, 2:1 - Łukasz Szczepański, 2:2 - Wojciech Cieplik, 3:2 - Łukasz Szczepański, 3:3 - Karol Deka, 4:3 - Mikołaj Górniak

Sarnowianka: Piotr Wojtyczka - Adam Pawlak, Jakub Siecla, Paweł Bernadek, Dawid Kozłowski, Andrzej Matus, Dawid Kramarczyk, Łukasz Szczepański, Alan Nowicki, Mikołaj Górniak, Paweł Domagała, Bartosz Chociaj, Konrad Olejnicki, Adrian Kociemba, Jakub Wolny, Mateusz Siporzyński

Awdaniec: Patryk Suchanecki - Paweł Zimny, Dominik Małecki, Szymon Szwarc, Hubert Panek, Szymon Dolata, Kamil Stróżyński, Kamil Gorszki, Adam Spychalski, Wojciech Cieplik, Karol Deka, Dawid Gęstwa