Dwa krążki z Paryża

Dwa krążki z Paryża - Zdjęcie główne

Dwa medale podczas Pucharu Europy Seniorów w ju-jitsu wywalczyła w Paryżu Emilia Maćkowiak. Pochodząca z Zakrzewa wychowanka UKS JJiJ Miejska Górka, w formule fighting do 70 kg stanęła na najniższym stopniu podium. Jeszcze lepiej zawodniczka KS Wrox gym Wrocław zaprezentowała się w ne-waza, rozgrywanego na zasadach brazylijskiego ju-jitsu, gdzie wywalczyła srebrny krążek.

Kadrze Polski udało się wywalczyć we Francji 11 medali (3 złote, 4 srebrne i 4 brązowe). Już za niespełna miesiąc Maćkowiak będzie reprezentować nasz kraj na najważniejszej tegorocznej imprezie - Mistrzostwach Europy w holenderskim Almere.