Euforia w Pakosławiu. Zawodniczki KA4 rundę jesienną kończą zwycięstwem [ZDJĘCIA]

Sport W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarki KA4 - na własnym obiekcie - mierzyły się z drużyną Błękitni Stargard. Miejscowe zawodniczki nie były gościnne dla ekipy z województwa zachodniopomorskiego.

Mecz w Pakosławiu rozpoczął się dziś (5 listopada) o godzinie 11:00. Mimo wiatru i niskiej temperatury, na trybunach zasiedli najwytrwalsi kibice obu drużyn.

Pierwsza połowa przebiegała stosunkowo spokojnie, widać było jednak dominację podopiecznych Pawła Janasa. Obie ekipy starały się nacierać na bramkę swojego rywala, jednak w większości sytuacji kończyło się to niepowodzeniem. W pierwszej części meczu padła tylko jedna bramka. Na korzyść gospodyń strzeliła ją Dagmara Grad. Zawodniczki do szatni schodziły przy rezultacie 1:0.

W drugiej połowie było widać większą nerwowość wśród obu ekip - dziewczyny z KA4 chciały utrzymać wynik lub powiększyć prowadzenie bez straty gola. Zawodniczki ze Stargardu starały się wyrównać, by potem wyjść na prowadzenie. Zadanie zdecydowanie lepiej wykonały gospodynie. Najpierw gola zdobyła Aleksandra Jasiak, a kolejną bramkę dołożyła Wiktoria Nowak. Drużyna KA4 wygrała 3:0.