Reklama

Gospodarze okazali się niegościnni. Triumf OSP Sarnowa [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Nowa inicjatywa w gminie Rawicz. W Sarnowie stawili się przedstawiciele jednostek OSP. Tym razem, nie brali udziału w żadnej akcji ratowniczej. Zmierzyli się w halowym turnieju piłkarskim. Atmosfera była przyjazna.

Dziś (21.01.2023) odbył się pierwszy Halowy Turniej Piłki Nożnej Strażaków Gminy Rawicz. Do rywalizacji przystapili przedstawiciele sześciu jednostek OSP: Ugoda, Zawady, Dębno Polskie, Łaszczyn, Żołędnica i Sarnowa. 

Halowy Turniej Piłki Nożnej Strażaków Gminy Rawicz w Sarnowie (2023)

Rozegrano mecze w systemie każdy z każdym. Spotkania trwały po osiem minut. Niektóre z nich trzymały w napięciu do ostatniej sekundy. Były też takie, w których jedna z drużyn dominowała. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali dwaj sędziowie - również druhowie OSP. 

Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze. Ekipa z Sarnowy wygrała wszystkie spotkania. Na dodatek, nie straciła ani jednej bramki. Drużyna awansowała do finału powiatowego.

Drugą lokatę zajęli druhowie z Żołędnicy, a trzecią - z Łaszczyna. Puchary dla trzech najlepszych wręczył burmistrz, Grzegorz Kubik wraz z prezesem gminnym - Jerzym Woźniakiem. Wszystkie ekipy uhonorowano także dyplomami. 

Wyróżnienia indywidualne

Organizatorzy postanowili ponadto docenić króla strzelców - Dawida Świentka z OSP Żołędnica (6 goli) i najlepszego bramkarza - Dawida Nowaka z OSP Sarnowa. Dla obu przygotowano pamiątkowe statuetki. Król strzelców przyjął ją osobiście, w imieniu Dawida Nowaka - wyróżnienie odebrał Damian Hauza z OSP Sarnowa.

Klasyfikacja końcowa Halowego Turnieju Piłki Nożnej Strażaków Gminy Rawicz:

1 miejsce - OSP Sarnowa
2 miejsce - OSP Żołędnica 
3 miejsce - OSP Łaszczyn
4 miejsce - OSP Dębno Polskie
5 miejsce - OSP Zawady
6 miejsce - OSP Ugoda

ZOBACZ TAKŻE: polecany artykuł

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE