Grad bramek w Miejskiej Górce

Grad bramek w Miejskiej Górce - Zdjęcie główne

Miejskogórecka Sparta nadal jest w bardzo trudnej sytuacji. Widmo spadku do A klasy drużynie znad „Balatonu” coraz śmielej zagląda w oczy. Zagrożenia, choćby na moment, nie udało się zażegnać meczem ze Zjednoczonymi.

Pojedynek lepiej zaczął się dla przyjezdnych, którzy już w 4. minucie wyszli na prowadzenie. Później jednak inicjatywę przejęli gospodarze i to oni zaczęli stwarzać sytuacje. W 24. minucie, sędzia po raz pierwszy i jak się później okazało nie ostatni, podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Tomasz Wiśniewski i pewnym strzałem pokonał bramkarza Zjednoczonych. Zawodnicy schodzili więc na przerwę przy remisie 1:1.

O emocjach z drugiej połowy, czerwonych kartkach i rzutach karnych, przeczytasz we wtorkowym wydaniu "ŻR".

Sparta Miejska Górka - Zjednoczeni Pudliszki 4:4 (1:1)

1:1 - Tomasz Wiśniewski (24'), 1:2 - Tomasz Wiśniewski (47'), 2:3 - Przemysław Kaczmarek (80'), 4:4 - Tomasz Kokot (90'+3')

Sparta: Rafał Skrzypczak - Robert Siecla, Krystian Wierzyk, Marcin Hądzlik, Bartłomiej Nowak (81'Marcin Antoniak), Igor Kal, Robert Cieplik (88'Jędrzej Zieliński), Mariusz Frąckowiak (70'Mateusz Pernak), Przemysław Kaczmarek, Tomasz Wiśniewski, Tomasz Kokot