Hat-trick Mikołaja Górniaka

Hat-trick Mikołaja Górniaka - Zdjęcie główne

Drużyna ze Stadionu Leśnego wybornie weszła w mecz z Sokołem. Już w 2. minucie rezultat spotkania otworzył nie kto inny jak Mikołaj Górniak.

Chwałkowianie myślami był jeszcze w szatni, a już musiał gonić wynik. Od pierwszego gwizdka inicjatywa należała do miejscowych. Dłużej utrzymywali się przy piłce i sprawiali lepsze wrażenie. Zawodnikom Lorka przydarzyła się jednak chwila przestoju i przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania. Gospodarzy remis nie interesował i od razu ruszyli po kolejne trafienia. 4 minuty po bramce dla Sokoła, Sarnowianka ponownie wyszła na prowadzenie, a drugiego gola tego dnia strzelił Górniak. Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę.

Sarnowianka Sarnowa - Sokół Chwałkowo 3:1 (2:1)

1:0 - Mikołaj Górniak (2'), 2:1 - Mikołaj Górniak (40'), 3:1 - Mikołaj Górniak (55')

Sarnowianka: Piotr Wojtyczka - Adam Pawlak, Jakub Siecla, Paweł Bernadek, Amadeusz Izydorczak (46'Jakub Janowski), Andrzej Matus (60'Konrad Olejnicki), Dawid Kozłowski, Adrian Kociemba (60'Łukasz Szczepański), Alan Nowicki, Mikołaj Górniak, Paweł Domagała

Jak wyglądał mecz w drugiej połowie, a także co po jego zakończeniu powiedzieli trenerzy obu ekip, przeczytasz we wtorkowym wydaniu "ŻR".