Hokejowy wynik w Dębnie Polskim

Hokejowy wynik w Dębnie Polskim - Zdjęcie główne

Nieudany występ dębnianie zaliczyli podczas 19. kolejki. Na własnym boisku gościli Błękitnych Kąkolewo.

Początek należał do miejscowych, którzy po 10 minutach gry wyszli na prowadzenie. Bramkę zdobył Marcjan Staniszewski. Dziesięć minut później na listę strzelców wpisał się Damian Gmerek. Po każdej bramce dla Pelikana goście odpowiadali swoim trafieniem i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2. Po zmianie stron skuteczniejsi byli Błękitni, którzy Małeckiego pokonali jeszcze trzykrotnie. Pelikan dołożył trafienie Konrada Szymankiewicza i mecz zakończył się wynikiem 3:5. Kolejny mecz ligowy drużyna Bojdo rozegra na wyjeździe. 1. maja zagra z Koroną w Piaskach.

Pelikan Dębno Polskie - Błękitni Kąkolewo 3:5 (2:2)

1:0 - Marcjan Staniszewski (10'), 2:1 - Damian Gmerek (20'), 3:4 - Konrad Szymankiewicz (82')

Pelikan: Miłosz Małecki - Łukasz Bojdo, Michał Berger, Tomasz Ekstedt, Patryk Barczykowski, Damian Gmerek, Andrzej Nowak, Marcjan Staniszewski, Paweł Kląskała (78'Mikołaj Mądry), Marek Bagiński (67'Damian Drewniak), Konrad Szymankiewicz

Co po meczu powiedział trener Bojdo, przeczytasz we wtorkowym wydaniu "ŻR".