Horror w końcówce

Horror w końcówce - Zdjęcie główne

Rawiccy koszykarze zgotowali miejscowym kibicom prawdziwy horror. Mimo prowadzenia przez większość spotkania, Rawia Rawicz uległa w dogrywce ekipie Asseco II Gdynia 67:76.

Złą passę Rawii zapoczątkowało zejście za 5 fauli Rafała Urbaniaka, do którego kilka minut później dołączył również Jakub Dryjański. Gospodarze, pozbawieni wysokich graczy, nie potrafili utrzymać wypracowanego wcześniej prowadzenia. Asseco w ostatniej minucie 4. kwarty doprowadziło do dogrywki, w której wykorzystało osłabienie w rawickich szeregach.

Więcej o meczu we wtorkowym wydaniu "Życia Rawicza". Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

Rawia Rawicz - Asseco II Gdynia 67:76