Juna-Trans Stare Oborzyska wywalczyła komplet punktów. Porażka KA 4 resPect [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport Za zawodniczkami KA 4 resPect pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej w roli gospodarza. W Pakosławiu ekipa zmierzyła się w derbach rejonu leszczyńskiego - Juną-Trans Stare Oborzyska.

Zespoły żeńskiej piłki nożnej rywalizują ze sobą w III lidze makroregionalnej. Lepiej poczynają sobie w niej piłkarki z powiatu kościańskiego. Ekipa plasuje się w czubie tabeli. KA 4 resPect było na ósmej pozycji.

Od początku meczu, który został rozegrany w sobotnie popołudnie (2 kwietnia 2022 roku), uwidoczniła się przewaga Juny-Trans. Co chwilę zawodniczki gości meldowały się pod bramką, strzeżoną przez Kornelię Kaczmarek. W pierwszej połowie recepty na pokonanie bramkarki jednak nie znalazły. Do przerwy utrzymał się rezultat 0:0.

Bramki padły w drugiej połowie spotkania. Trafienia zanotowały zawodniczki gości. Na listę strzelców wpisały się Wiktoria Matyja i pod koniec spotkania Eliza Ostrowska. Mecz KA 4 resPect z Juna-Trans Stare Oborzyska zakończył się wynikiem 0:2.