Kompleks pierwszej kwarty

Kompleks pierwszej kwarty - Zdjęcie główne

Rawia Rawicz przegrała 4 mecz w Wielkopolskiej Lidze Juniorów. W Poznaniu uległa MKK Pyra Poznań różnicą 8 punktów. \r\n\r\nWygrała dwie kwarty, zremisowała ostatnią. Poległa wyraźnie w pierwszej, co ostatecznie przesądziło o porażce.- Na minutę przed końcem doszliśmy przeciwnika na cztery punkty - relacjonował trener Rawii, M. Szymkowiak. - Nie mogliśmy jednak już nic trafić. Przerywaliśmy faulami, a gospodarze wykorzystali cztery osobiste. Początek mieliśmy podobny do tego w Ostrowie. Pierwsza kwarta zaważyła na końcowym wyniku. W najbliższą sobotę (13.00) Rawia podejmie w sali sierakowskiego gimnazjum PBG Basket Junior Poznań, zespół prowadzony przez Eugeniusza Kijewskiego.

\r\n(teka)

\r\nMKK Pyra Poznań - Rawia Rawicz 74:66

\r\n27:13 14:15 9:14 24:24

\r\nRawia: Moryson 8, Szymkowiak 29 (5x3), Kulon 9, Krystian Matuszewski 0, Bawolski 3, Łoś 7, Kajetan Matuszewski 6, Grybczyński 4