KOSZYKÓWKA. Tuż za podium

KOSZYKÓWKA. Tuż za podium - Zdjęcie główne

MKS MOS Wrocław i JAS-FBG Sosnowiec zmierzyły się w finale IX Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt (rocznika 2000 i młodsze) o Puchar Burmistrza Bojanowa. \r\nCzwarte miejsce zajął MUKS „Szok” Bojanowo. Ekipa Macieja Ratajczaka przegrała mecz o podium z UKS „Siódemka” Sopot (65:30). Pokonała „Wichoś” Jelenia Góra (66:53) i UKS „Dwójka” Ziębice (28:27). Najlepszą zawodniczką miejscowej drużyny została wybrana Zuzanna Wawrzyniak. Najwięcej punktów zdobyła dla „Szoku” Weronika Marchewka (58).

Zespoły z miejsc I-III otrzymały medale, wszystkie - dyplomy, pamiątkowe tablo i puchary. Każda zawodniczka dostała turniejową koszulkę i kubek, a najlepsze koszykarki - nagrody rzeczowe. MUKS „Szok” Bojanowo reprezentowały: Hanna Wojciechowska, Izabela Waszkiewicz, Aleksandra Gackowska, Karolina Kuropka, Zofia Puzanow, Patrycja Tyczyńska, Weronika Jankowiak, Iwona Wawrzyniak, Zuzanna Wawrzyniak, Weronika Marchewka i Julia Szponik. (teka)