Międzynarodowy turniej w Rawiczu. Czeszki najlepsze

Międzynarodowy turniej w Rawiczu. Czeszki najlepsze - Zdjęcie główne

W sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu odbył się VI Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Wiosny 2016. Udział w nim wzięły 4 drużyny z Polski: MKS GWARDIA Wrocław, WSTK Wschowa, MKS MOS Konin i UKS OLIMP Rawicz oraz jedna z Czech - TJ SOKÓŁ Kladno.

Z kompletem zwycięstw, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa TJ SOKÓŁ Kladno. Na drugiej lokacie znalazły się wrocławianki z MKS GWARDII. Brązowe medale wywalczyły gospodynie turnieju - UKS OLIMP Rawicz, które meczowy tryumf odniosły jedynie z ekipą MKS MOS Konin (51:30).

Przyznano również wyróżnienia indywidualne. MVP turnieju została Sarka Perseinova, natomiast tytuł "króla strzelców" trafił w ręce Elizki Malikowej (obie z TJ SOKÓŁ Kladno). Najlepszą zawodniczką drużyny OLIMP Rawicz została Natalia Michalska.

Więcej o wydarzeniu w bieżącym wydaniu gazety. Zapraszamy do obejrzenia galerii.