Reklama

Miejska Górka. Demony wygrały w Bałtyckiej Lidze Baseballu. "Osiągnęliśmy cel" [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Wynikiem 23:2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie na Demonowych Polach w Miejskiej Górce. Miejscowe Demony pokonały Centaury Warszawa w finale Bałtyckiej Ligi Baseballu.

Ton rywalizacji nadawali gospodarze. Po pierwszej zmianie prowadzili 2:0 i z każdą kolejną tylko powiększali przewagę nad ekipą ze stolicy.

Po piątej zmianie było 23:2 i zmagania zostały zakończone. Triumfatorami Bałtyckiej Ligi Baseballu zostały Demony Miejska Górka. Jej trener - Krzysztof Kusztelak odebrał okolicznościowy puchar. Demonom wręczono także złote medale, a Centaurom - srebrne. 

Osiągnęliśmy swój cel z początku sezonu - przyznał Krzysztof Kusztelak, trener Demonów. - Jestem dumny z chłopaków. Dziś mieli świetne odbicia, nad tym pracowaliśmy po ostatnim meczu. Treningi, które przeprowadziliśmy, dały efekt. Kibice mieli megawidowisko, o czym świadczy wynik. Dziś moglibyśmy wystawić dwa składy. Niestety, nie wszyscy mogli zagrać, ale to przez to, że mecz skończył się przed czasem ze względu na dużą przewagę. Chciałbym podziękować Szymonowi Latuszkowi - pomocnikowi trenera i chłopakom za to, że tak licznie przybyli - dodał.

Demony nie będą jednak długo odpoczywać. Nowy sezon Bałtyckiej Ligi Baseballu rozpoczyna się już 14 sierpnia. Pierwszym rywalem będzie zespół Goats Poznań.

Mecz na pewno będzie zacięty i już dziś na niego zapraszamy - podsumowuje Krzysztof Kusztelak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE