Reklama

Miejska Górka. I Memoriał im. Tadeusza Błochowiaka [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 3 lip 2021 10:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Tylu uczestników na sportowej imprezie w Miejskiej Górce dawno nie było. Około 250 młodych piłkarzy wzięło udział w I Memoriale im. Tadeusza Błochowiaka.

Przed rozpoczęciem turnieju burmistrz Karol Skrzypczak wraz z Bartoszem Kaczmarkiem, prezesem Sparty oraz młodymi piłkarzami klubu złożyli wiązankę kwiatów na grobie Tadeusza Błochowiaka - wieloletniego prezesa Sparty i społecznika, który zmarł latem 2020 roku.

Od miesięcy władze miejskogóreckiego klubu myślały o organizacji turnieju dla najmłodszych. Po wiosennym luzowaniu obostrzeń sanitarnych, termin wyznaczono na 26 czerwca. 

W pierwszym memoriale brały udział drużyny z powiatu rawickiego, gostyńskiego i leszczyńskiego. Jak poinformowali organizatorzy, zapisanych zostało 25 ekip. Grały zespoły skrzatów i żaków - zarówno na głównej płycie, podzielonej na mniejsze boiska, a także na orliku.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom poczęstunek. Po zakończeniu zmagań, wszyscy piłkarze otrzymali pamiątkowe medale.

Padło mnóstwo bramek, pięknych akcji nie brakowało, ale przede wszystkim liczyła się radość zawodniczek i zawodników. Dziękujemy wszystkim za przybycie i już dzisiaj zapraszamy za rok na kolejną edycję - podkreśla Bartosz Kaczmarek, prezes Sparty. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE