Mistrzostwa Dolnego Śląska PFT. Jutrosinianie i pakosławianin z medalami [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Sport760 zawodników z 75 miejscowości stawiło się w Wałbrzychu. Wzięli udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska Polskiej Federacji Taekwon-do.
reklama

Do rywalizacji, która odbyła się w minioną niedzielę (23.10) przystąpili, m.in. reprezentanci Akademii Marzeny Sieroń z sekcji w powiecie rawickim.

Trzy medale wywalczył Michał Frąszczak z Dubina. Ćwiczy w sekcji w Jutrosinie. Wywalczył złoto w walkach przerywanych semi contact i układach formalnych, a także srebro w technikach specjalnych. W Jutrosinie ćwiczą także Antoni Pieprzyk i Grzegorz Stasiak. Na szyjach obu zawisły złote medale. 

Medal z najcenniejszego kruszcu wywalczył także Franciszek Sędłak.

Był to jego pierwszy turniej zakończony wielkim sukcesem - podkreśla Marzena Sieroń. 

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo