„Nie możemy się ogarnąć”

„Nie możemy się ogarnąć” - Zdjęcie główne

Nie był to udany weekend dla naszych A-klasowych drużyn. Zmagania w tej lidze kończyło starcie bojanowskiego Ruchu, który udał się do Chwałkowa. Ruch dostosował się do pozostałych „naszych” drużyn i także to starcie przegrał.

Właściwie „po meczu” było już w pierwszej połowie. Sokół w tej części gry zdobył 3 bramki i nie pozostawił złudzeń drużynie Cheby. Po zmianie stron miejscowi kontynuowali dobrą grę, a Ruch w dalszym ciągu był mocno zagubiony. Sokół podwyższył na 4:0 i wtedy do siatki miejscowych po raz pierwszy trafili przyjezdni. Bramkę na 4:1 strzelił Marek Lutowicz. Po chwili gospodarze w ciągu dwóch minut dwukrotnie pokonali Cieślę i rozwiali wszelkie wątpliwości, kto w tym meczu zgarnie „pełną pulę”. Na nieco ponad 10 minut przed ostatnim gwizdkiem Piotr Cheba także trafił do siatki, ale to było wszystko na co tego dnia stać było drużynę z Bojanowa. Dobrze, że Ruch sporo punktów nazbierał jesienią, w przeciwnym razie ligowy byt w A klasie mógłby być zagrożony. Przegrana z Sokołem była siódmą dla bojanowian w rundzie wiosennej. W najbliższej kolejce ekipa Cheby na własnym stadionie podejmować będzie Awdańca Pakosław. Początek derbowego starcia w sobotę o 17.00.

Sokół Chwałkowo - Ruch Bojanowo 7:2 (3:0)

4:1 - Marek Lutowicz (68'), 6:2 - Piotr Cheba (78')

Ruch: Sebastian Cieśla - Adrian Kamzol, Grzegorz Potoczny, Michał Leciejewski, Tomasz Krzyżaniak, Marcin Szymczak, Marcin Płaczek, Szymon Juszczak (80'Arkadiusz Talarczyk), Piotr Cheba, Jakub Gniatkowski (50'Krzysztof Wittstock), Marek Lutowicz