Reklama

Nowa inicjatywa w gminie Pakosław. Dzieci staną w szranki w biegu z przeszkodami

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum portalu gostynska.pl

Nowa inicjatywa w gminie Pakosław. Dzieci staną w szranki w biegu z przeszkodami - Zdjęcie główne

foto archiwum portalu gostynska.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Im trudniej, tym lepiej. Szykuje się świetna zabawa dla dzieci oraz ich najbliższych. 21 sierpnia zaplanowano Runaway Drogbruk Junior Pakosław.

Impreza odbędzie się nad Zalewem w Pakosławiu. Do rywalizacji, za zgodą rodziców, będą mogły przystąpić dzieci (chłopców i dziewcząt) w kategorii 4/8 lat oraz 9/13 lat. Celem biegu jest popularyzacja zdrowego stylu życia, biegania jako najlepszej i najprostszej formy zachowania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, promocja sportu oraz rekreacji ruchowej.

Na ten moment, zapisanych zostało ponad 120 młodych uczestników. Pobiegną na dystansie kilometra, a na trasie ma sie znaleźć 15 przeszkód. Jak zauważają jednak organizatorzy, dzieci nie muszą pokonać każdej z przeszkód. Jeśli będzie zbyt trudna, można ją ominąć i spróbować pokonać kolejną. 

W naszej organizacji najważniejszy jest uśmiech na twarzy dziecka, pokonującego trasę biegu wspólnie z rodzicami lub opiekunami. Pamiętajcie każdy rodzic może towarzyszyć swojemu dziecku na trasie biegu za free - podkreślają organizatorzy. 

Każde dziecko zostanie zwycięzcą, gdyż pomiar czasu nie będzie prowadzony. Dozwolona bedzie pomoc bliskich. Wszyscy otrzymają medale oraz napój, a w pakiecie startowym - koszulkę techniczną. Po zakończeniu imprezy przewidziano festiwal kolorów. Koszt udziału dziecka w imprezie wynosi 59 zł. Organizatorzy liczą na udział kilkuset młodych uczestników. 

Zapisy są prowadzone TUTAJ. Do 18 sierpnia koszt udziału w imprezie to 59 złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE