Odwrócili losy spotkania. Wygrali przekonująco [ZDJĘCIA]

Sport Zawodnicy Futsalu Rawicz źle weszli w mecz z ekipą z Obornik. Drużyna gości wyszła na prowadzenie już w pierwszej minucie.

Jak się później okazało, było to jedyne trafienie przyjezdnych. Gospodarze strzelili trzy bramki w pierwszej połowie. Kolejne dwie dołożyli po zmienie stron. Petro-Lawa Futsal Rawicz wygrał z Futsalem Oborniki 5:1. Bramki dla rawiczan strzelili: po dwie Adrian Nawrot i Patryk Przymus, a także Bartosz Machi.

Podopieczni Dariusza Wiśniewicza przełamali złą serię w lutym. W poprzednich dwóch meczach przegrali. Zgromadzili 10 punktów w dziewięciu spotkaniach. Plasują się na piątej pozycji w tabeli Maro III Wielkopolskiej Ligi Futsalu.

Szansa na kolejne punkty już we wtorek. O godz. 19.45 w Rawiczu rozpocznie się mecz z Red Dragons Pniewy II.

W trakcie meczu były zbierane pieniądze przez Antosia wraz z mamą na środki czystości oraz żywność dla obywateli Ukrainy. Do puszki trafiło ponad 560 złotych. Zakupy zostały już zrobione i trafią do firmy Powerart, która przyjmuje dary, a następnie zawiezie je do Poznania lub Wrocławia, do organizacji, zajmujących się pomocą dla Ukraińców.