Orla pokonała Heliosa

Orla pokonała Heliosa - Zdjęcie główne

Jesienią Helios wygrał w Jutrosinie 1:3. Podopieczni Zmudy wzięli rewanż za jesienną porażkę i w ostatnim meczu obu drużyn okazali się minimalnie lepsi.

Jutrosinianie ostatnio są w małym kryzysie. Przegrali 3 ostatnie mecze i bardzo potrzebują punktów, aby oddalić się od strefy spadkowej. Dlatego wygrana i 3 punkty zdobyte w minioną niedzielę są tym bardziej cenne. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Obie drużyny stworzyły kilka akcji, ale piłka drogi do siatki nie znalazła. Co nie udało się w pierwszej połowie, powiodło się w drugiej. Po ponad godzinie gry Orla przeprowadziła akcję na wagę trzech punktów. Sytuację strzelecką wykorzystał młody skrzydłowy Orli - Sebastian Jórdeczka i komplet „oczek” pojechał do Jutrosina.

Helios Czempiń - Orla Jutrosin 0:1 (0:0)

0:1 - Sebastian Jórdeczka (67')

Orla: Dawid Sobieraj - Bartosz Pawlak, Damian Ratajczak, Przemysław Kaczmarek, Karol Grocholski, Sebastian Jórdeczka (70'Jerzy Lorek), Mariusz Niedbała, Artur Gil, Kamil Kubiak (60'Łukasz Kaczmarek), Paweł Kowalski (85'Paweł Frąckowiak), Dorian Nawrot