Orla pokonała Zjednoczonych

Orla pokonała Zjednoczonych - Zdjęcie główne

W ostatnich meczach jutrosińska Orla nie zwykła przegrywać. Zawodnicy Zmudy są w coraz lepszej dyspozycji, co potwierdzili w meczu ze Zjednoczonymi. Drużyna z Pudliszek to bezpośredni sąsiad z tabeli, dlatego Orla wygrywając, mogła przeskoczyć ekipę z powiatu gostyńskiego.

Pojedynek bardzo dobrze ułożył się dla miejscowych, którzy po kwadransie gry prowadzili 2:0. Wynik w 5. minucie otworzył Łukasz Kaczmarek, a 10 minut później podwyższył Sebastian Jórdeczka. Goście zdołali strzelić bramkę kontaktową jeszcze w pierwszej połowie. Na przerwę zawodnicy obu ekip schodzili przy stanie 2:1. Podobnie jak pierwsza, także druga połowa idealnie rozpoczęła się dla jutrosinian. Po szybkiej akcji na 3:1 podwyższył Jórdeczka. Przewaga podopiecznych Zmudy nadal była bezdyskusyjna. Goście ograniczali się do przeszkadzania, a i ten element im nie wychodził. Po nieco ponad godzinie gry Orla ponownie podwyższyła, tym razem za sprawą Przemysława Kaczmarka. W końcówce wygraną miejscowych przypieczętował Paweł Kowalski, ustalają wynik na 5:1. Następny mecz jutrosinianie rozegrają w Poniecu. W niedzielę o 14.00 zmierzą się z Piastem Poniec Ludwinowo

Orla Jutrosin - Zjednoczeni Pudliszki 5:1 (2:1)

1:0 - Łukasz Kaczmarek (5'), 2:0 - Sebastian Jórdeczka (15'), 3:1 - Sebastian Jórdeczka (47'), 4:1 - Przemysław Kaczmarek (61'), 5:1 - Paweł Kowalski (84')

Orla: Dawid Sobieraj - Przemysław Kaczmarek, Bartosz Pawlak, Damian Ratajczak (80'Hubert Grzywaczewski), Paweł Kowalski, Mariusz Niedbała (85'Jerzy Lorek), Kamil Kubiak (60'Paweł Frąckowiak), Karol Grocholski, Sebastian Jórdeczka, Dorian Nawrot (80'Dominik Wierzchowski), Łukasz Kaczmarek