Orla z pierwszymi punktami w lidze [FOTO]

Orla z pierwszymi punktami w lidze [FOTO] - Zdjęcie główne

Rozpoczął się nowy sezon w klasie B. W rozgrywkach bierze udział Orla Jutrosin.

Podopieczni Michała Niestrawskiego zainaugurowali sezon ligowy od zwycięstwa. Na własnym obiekcie pokonali Koronę II Wilkowice 2:1.

Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie dwoma bramkami. - Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń - podkreślił po meczu trener Orli, Michał Niestrawski. W 83. minucie przyjezdni zdobyli gola kontaktowego. - W końcówce wkradła się niepotrzebna nerwówka i daliśmy sobie strzelić bramkę - ubolewał szkoleniowiec. Do ostatniego gwizdka sędziego wynik nie uległ już zmianie. Pierwsze trzy punkty zdobyła ekipa Orli.

Orla Jutrosin - Korona II Wilkowice 2:1 (2:0)
Bramki dla Orli: Dawid Dolata (32'), Sebastian Kapała (38')
Skład gospodarzy: Sobieraj - Pawlak, H. Grzywaczewski, Tyca, Kostka, Łęcki (64' Masłowski), Świątek, Kapała (70' Kaczmarek), K. Grzywaczewski, Grocholski, Dolata (67' Krzyżosiak)

Pierwszy punkt w ramach Red Box klasy okręgowej wywalczyli podopieczni Sławomira Zmudy. Sarnowianka udała się do Pudliszek. Grała tam z miejscowymi Zjednoczonymi. W meczu padł remis 3:3. Bramki dla przyjezdnych zdobyli: Alan Nowicki, Paweł Domagała i Jakub Siecla.

W klasie A Awdaniec Pakosław rywalizował na wyjeździe z Zawiszą Dolsk. Goście wywalczyli punkt. Bramkę na wagę remisu zdobył Karol Deka. Rezultat końcowy: 1:1.